درباره نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی

می خواهیم همه کودکان و نوجوانان سرزمینمان بازی کنند و شاد باشند.
#بازی_برای_همه

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی را با شعار «تمرین زندگی» از 7 تا 13 دی ماه سال 1398 در مرکز آفرینش‌های فرهنگی – هنری کانون برگزار می‌کند. نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی ایرانی، نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی، نمایشگاه عروسک‌های طراحان ایرانی، نشست‌ها و کارگاه‌های مرتبط با حوزه بازی و اسباب‌بازی و انتخاب برترین‌های اسباب‌بازی بخش‌های متنوع این جشنواره هستند.
نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی، بستر مناسبی را برای توسعه و ترویج بازی و اسباب‌بازی برای فعالان این عرصه و ارائه دهندگان خدمات مرتبط با بازی واسباب‌بازی فراهم می‌آورد.
از اهداف اصلی این نمایشگاه معرفی خدمات باکیفیت بازی‌محور به صورت عملی و عینی به مدیران مجتمع‌های آموزشی، مراکز کار با کودک و مدیران سازمان‌های خصوصی و دولتی است تا بتوانند از ظرفیت‌های ارائه شده برای توسعه و ترویج کاربردها و کارکردهای بازی و اسباب‌بازی و غنی‌سازی نحوه تعامل با خانواده‌های مخاطب این سازمان‌ها و مجموعه‌ها استفاده نمایند.
در نمایشگاه بازی و اسباب‌بازی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی سعی شده است با طراحی مدلی متفاوت، نحوه ارائه خدمات بازی محور ارتقا پیدا کرده و ظرفیت‌های کسب و کاری این حوزه بیش از پیش نمایانگر شود. از همین رو تیم کارشناسی و اجرایی نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی تا روز برپایی نمایشگاه، متقاضیان غرفه را گام به گام همراهی نموده تا به استانداردهای بالای برپایی نمایشگاه دست یابند.
لازم به ذکر است در طول نمایشگاه، مدارس، پیش دبستانی‌ها و مهدکودک‌ها و مدیران سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی برای بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در این بخش حضور خواهند داشت و طبق برنامه زمان‌بندی شده حضور دانش‌آموزان تسهیل خواهد شد.
بدین‌وسیله از تمامی سازمان‌ها و نهادها، شرکت‌ها و موسسات و سازمان‌های مردم نهاد ارائه دهنده خدماتی چون مشاوره بازی، بازی درمانی، آموزش از طریق بازی، فضاهای بازی آموزشی، مسابقات و رویدادهای بازی محور، موسسات آموزش از طریق بازی، مدارس و مهدکودک‌ها با فرایند آموزشی مختص بازی، موزه های اسباب‌بازی، برگزار کننده های دوره های آموزشی تربیت مربی بازی، استارت آپ‌های بازی و اسباب بازی، سازمان‌ها و نهادهای دولتی که در ترویج و آموزش فعالیت خود برای کودکان و نوجوانان از بازی و اسباب بازی استفاده می‌کنند، برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل می‌آید.

حامیان
_

لوگوی حامیان نمایشگاه

حامیان و همکاران نمایشگاه

_